Besni Kaymakamlığına Bedirhan İmamoğlu Atandı

Mülkiye Müfettişliğine atanan Besni Kaymakamı Ahmet Gencer'in yerine, Ardahan Çıldır Kaymakamı Bedirhan İmamoğlu atandı.

Besni Kaymakamlığına Bedirhan İmamoğlu Atandı
Besni Kaymakamlığına Bedirhan İmamoğlu Atandı
Bu içerik 608 kez okundu.

Cumhurbaşkanlığının Kaymakam atamalarına ilişkin kararnamesi geçtiğimiz Çarşamba günü yayınlandı.

Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararnamesi ile 403 mülki idare amirinin görev yerleri değiştirildi.

Kararname ile Besni Kaymakamı Ahmet Gencer, Mülkiye Müfettişliğine atanırken Besni Kaymakamlığına Ardahan Çıldır Kaymakamı Bedirhan İmamoğlu atandı.

- BEDİRHAN İMAMOĞLU KİM DİR?

1981 yılında Sivas'ın Altınyayla İlçesinde doğan Bedirhan İmamoğlu, Çukurova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İngilizce Maliye bölümünü bitirdi.

İki yıl Maliye Bakanlığından Vergi Denetmen Yardımcısı olarak görev yaptı. 2009 yılında Sivas Kaymakam adayı olarak kaymakamlık görevine başlayan İmamoğlu 2012-2014 yılları arasında Afyonkarahisar İli Bayat İlçesinde, 2014-2015 yılları arasında Adana İli Saimbeyli İlçesinde görev yaptı. 28.06.2015 tarihinde Yazıhan Kaymakamlığına atanan Bedirhan İmamoğlu, 30/11/2016 tarih ve 2016/861 sayılı müşterek kararname ile Çıldır Kaymakamı olarak atandı aynı zamanda Aktaş Kara Hudut Kapısı Mülki İdare Amiri ve Demir İpek Yolu Gümrük Kapısı Mülki İdare Amirliği görevini yürüttü. Kaymakam İmamoğlu, yüksek lisansını İngiltere´de tamamlamış, evli, iki çocuk babasıdır.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500