Kahtaspor Yöneticilerinden Başkan Turanlı’ya Ziyareti

Kahtaspor Yönetim Kurulu üyeleri, 31 Mart yerel seçimlerinde Kahta Belediye Başkanı seçilen Yusuf Turanlı’yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Kahtaspor Yöneticilerinden Başkan Turanlı’ya Ziyareti
Kahtaspor Yöneticilerinden Başkan Turanlı’ya Ziyareti
Bu içerik 626 kez okundu.

- "BAL LİGİNE GEÇTİKLERİ ZAMAN 150 LİRA PRİM SÖZÜ VERİYORUM"

Başkan Turanlı, makamında konuk ettiği yöneticileri daha sonra meclis salonuna alarak burada Kahtaspor hakkında başkan Musa Yıldırım’dan bilgi aldı.

Kahtaspor Başkanı Musa Yıldırım, futbolculara BAL ligine geçtikleri zaman 150 bin lira prim sözü verdiğini belirterek, bu konuda belediyeden maddi destek beklentilerini dile getirdi.

Yıldırım, "Sporcularımıza prim sözü verdik ligin bitmesine 2 hafta kaldı. Gençlerimiz BAL ligini garantilediler. Bal liginde de başarılarını devam etmelerini ve Türkiye liglerine girmeyi hedefledik.” dedi.

Kahta Belediye Başkanı Yusuf Turanlı, “Maçlara ben de geldim. Maçları izlerken büyük heyecan duydum. Kahtaspor hepimizin takımıdır. Ben sonuna kadar yanınızdayım. Ama şu anda bir şey diyemem. Çünkü belediyenin bütçesi ne durumda olduğunu, borcunun ne kadar olduğunu ve ödeme gücümüzü istişare ettikten sonra Kahtaspor’a imkanlarımız ölçüsünde destek çıkacağız” dedi.

Başkan Turanlı, yöneticilerle birlikte belediye önünde fotoğraf çektirerek Kahtaspor yöneticilerinin uğurladı.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500