Saadet Partisi Besni Seçim Bürosu Görkemli Bir Şekilde Açıldı

Besni seçim bürosunun açılışına Merinos A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ali Erdemoğlu, Besni Belediye Başkanı İbrahim Öztürk, Gerger Belediye Başkanı Zeynal Aslan, Saadet Partisi Besni İlçe Başkanı Ramazan Buzcu, Saadet Partisi Besni Belediye Başkan Adayı Reşit Alkan ve binlerce partilinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Saadet Partisi Besni Seçim Bürosu Görkemli Bir Şekilde Açıldı
Saadet Partisi Besni Seçim Bürosu Görkemli Bir Şekilde Açıldı
Bu içerik 539 kez okundu.

Belediye Başkan adayı Alkan, açılış konuşmasında, davetlilere kutlu düğüne geldikleri için teşekkür etti.
-"BİZ KADERİMİZE RAZIYIZ"

Alkan, insanların yaşadıkları coğrafyanın bir kader olduğunu belirterek, ‘’Tabi burada bakan yok. Milletvekili yok. Ama kim var ? Besni’nin babası Sayın Ali Erdemoğlu var. İbni Hadun ne diyor ? Coğrafya kaderdir diyor. Bugün Afrika’da doğanlar orada doğmak isterler miydi ? İstemezlerdi. Biz Besni’de doğduk. Doğru coğrafya kaderdir. Biz kaderimize razıyız. Ama Besni’nin kaderini değiştirmek gayretlerimizle, hep birlikte el ele vererek olacak. Niye ? Kader, gayrete aşıktır. Biz gayret edeceğiz, güzelleştireceğiz, değiştireceğiz ve hep beraber yenileyeceğiz. Arkadaşlar hiç sağa sola bulaşmadan biz işimize bakacağız. Projelerimizi anlatacağız. Öyle evlere gittim ki betonun üzerinde savan serili. İçim sızladı, içim burkuldu. Bakmayın suyum sert, suratım asık ama bu kalbim pamuk gibi yumuşaktır’’ diye konuştu.

-"BESNİ HİZMETİN EN ALASINI HAK EDİYOR"

Sessiz çoğunlukların, sesini duyuramayan, sıkıntılıyım diyemeyen, derdim var diyemeyen, ağzından bir kelime çıkmayan çok insan olduğunu vurgulayan Alkan, şöyle devam etti:

"Sadece duruşuyla ne demek istediğini anlıyorsunuz. Arkadaşlar başta şunu belirtmek istiyorum. O kadar gencimiz var, büyüklerimiz var, abilerimiz var. Şöyle bir baktığınız zaman ayda işim gereği 2-3 bin kilometre  yol yapıyorum. Gerek yurt içi, gerekse de yurt dışı seyahatlerimiz oluyor. Memleketime geldiğim zaman içim yanıyor. Niye ? Diğer memleketlerde olanlar, diğer ilçelerde olanlar almış başını gitmişler. Besni’ye gelince içim burkuluyor, canım sıkılıyor, moralim bozuluyor. Niye hak etmiyor mu ? En iyisini hak ediyor. En güzelini hak ediyor. En alasını hak ediyor."
 
-"BESNİ’NİN GİRİŞİ SURİYE, ÇIKIŞI MÜMBİÇ"

Alkan Besni’nin girişinin Suriye olduğunu çıkışının ise Mümbiç olduğunu belirterek, "Şimdi bu kader mi ? Niye sahip çıkmadınız ? Niye yapmadınız ? Yunan hükümeti yoktu ya. 17 senedir, her sene 500 tane gencimizi işe alsaydınız da, Reşit Alkan demeseydi ihtisas Organize diye. Niye yapmadınız.? Şimdi İhtisas Organize Sanayi diyoruz. Biliyorsunuz 6 Bölge teşvik kapsamında. Buruya Türkiye’de ihtisas yapmış büyük firmalardan 4 tane gelse, 4 bin tane gencimiz işe girecek. Kötümü olacak. Fırıncı ekmeğini satacak, kasap et satacak, akaryakıt firması benzin mazot satacak. Bu memlekette Ticaret Sanayi Odası yoktur. Buraya bir yatırımcı gelse ve ben nereye ne yapacağım diye sorsa kimse burada şu var diyecek noktada değil. Nereye gidiyor ? Belediyeye gidiyor. Bu memlekete yatırımcıları de çekeceğiz, söylediklerimizin hepsi de yerini bulacak"dedi.

-"BESNİ KADERİNE TERKEDİLMEYECEK"

Alkan, devletin hizmetlerinin olduğunu yapılana da teşekkür edeceklerini vurgulayarak,  eksiklerini de kendilerinin tamamlayacağını ifade etti.

Ancak memleketinde bir gerçeği olduğunu ileri süren Alkan, şunları kaydetti:
"Erdemoğlu ailesi inşallah burayı kısa bir zamanda çalışmaları tamamlandığında iplik üretim  üssüne çevirme gayretleri var. Bin 200 kişide oradan gelecek kötümü olacak. Besni ayağa kalkmayacak mı zannediyorsunuz. Besni kaderine terk edilmeyecek. Bu memleketin sahipleri var. İhtisas organizeyi en hızlı ve en süratli bir şekilde bu memlekete geçirmek üzere çalışmalarımızı başlatacağız."

-"BEN BU MEMLEKETE DAYAK YEMEYE GELDİM"

Alkan büyük firmaların doğuda çağrı merkezlerinin olduğunu teşvik kapsamında Besni’ye 500 tanesinin gönderilmesi gerektiğini vurgulayarak, "Adıyaman’da var mı var. Diyarbakır’da var mı var. Ağrı’da var mı var. Niye Besni’de yok, niye yapmadınız? Her şey güllük gülistanlıktı da Reşit Alkan ortaya boşuna mı çıktı ? Gider evimde otururdum. Her şey var mı var, ben niye çıkayım. Her şey güzel olacak bundan emin olun. Ben bu memleket için dayak yemeye geldim. Ama Besni halkının haklarını savunmak üzere gideceğim kendimi Besni için uçurumdan aşağı atacağım. Arkama döneceğim Besni halkı var mı yok mu ? Varsa var, yoksa da tek başıma atacağım. Niye memleketim için" şeklinde konuştu.

-"BİZ BESNİLİLERİN SEVDALISIYIZ"

Besni sevdalısı olduklarını ve çok sevdiğini ifade eden Alkan, "Ali abinin bir sözü var. Seviyorum demeyle sevgi olmaz. Ben seviyorum demeyle kuru sevgi olmaz. Eserlerinizle olur, icatlarınızla olur. Şu memleketin her bir evladını bağrınıza basmakla olur. Tehditle, şantajla olmaz. Vermişsiniz bir ekmek peşine yoklama çekiyorsunuz. Herkesin hür iradesi var dokunmayın kimseye. Memleketin sevdası içinde her türlü zorluğa, her türlü sıkıntıya hazırız"dedi.
 
-"17 SENEDİR SAHİP ÇIKMADINIZ ŞİMDİMİ SAHİP ÇIKACAKSINIZ"

Besni’ye 40 milyon değerinde fakülte yapıldığını ve 9 tane okuyan öğrencisi olduğunu ileri süren Alkan konuşmasına şöyle devam etti:
"Besni Meslek Yüksekokulu’nun 3 bin tane öğrencisi vardı, nereye gitti bunlar,? neden gitti.? Bu memlekette siyasetçi yok mu? neden engel olmadınız? bu günümü beklediniz.? 17 senedir sahip çıkmadınız da şimdi mi sahip çıkacaksınız. Siz kimle dalga geçiyorsunuz, neyi getireceksiniz, getirseydiniz zaten gitmezlerdi. Bize yaptıklarınızı anlatın, yapacaklarınızı anlatmayın. Bu millet aptal değil, salak hele hiç değil. Yapsaydınız görseydik. Ama yapmadınız. Bundan sonra da yapacağınızı iddia edipte bu kalbi temiz, ruhu temiz Besni halkını kandırmayın. Çok aydın, çok bilgili insanlar, çok bilge insanlar Besni halkı."

-"BİZİM DERDİMİZ MEMLEKETİMİZ"

Belediye Başkan adayı Alkan, 1 Nisan’da bu gönülden gelen toplulukla 3 1 Nisan’da belediyeyi İbrahim başkandan devralacaklarını vurgulayarak, şunları kaydetti:

"Belediye öncülüğünde bu giden bölümlerin yeniden açılmasını sağlayacağız, bacasız fabrika, fakültemize de öğrenci kazandıracağız. Gideceğiz Ankara yolunu kapatacağız. Ulusal basına düşeceğiz neden? Bu memleketin hakkını savunmak için. Bizim derdimiz memleketimiz. Biz bu memleket için her şeye razıyız. Neyle ? Malımızla, mülkümüzle, çoluğumuzla, çocuğumuzla. Bu sevdayı bizden kimse alamaz. 
Bizde bu Besni’yi, memleketimizi, azim şehrimizi çok seviyoruz. Bu memleket için sevgimizi hizmet ederekten göstereceğiz, hizmet edeceğiz. Herkesi baş tacı edeceğiz."

-"BELEDİYEYİ BİR KERE İSTİYORUM"

Hükümet yetkililerine seslenen Alkan, "Bizim Besni üzümümüz var. Sanayisi var mı ? Yok. Niye yok ? Dağ taş bağ mı ? değil. Niye değil ? Besni fıstığı Besni’nindi ama Gaziantep üzerine aldı. Dağ taş niye bağ değil ? Dağ taş niye fıstık değil ? Niye yapmadınız ? Niye teşvik kapsamına alıp da diktirmediniz ? 10-20-30-50 dönüm olanlar. Niye büyük bağcılık yapanlar parmakla sayılı ? Çare var. Çare burada, çare sizsiniz. Çare hepimiziz. Besni’li hemşerilerim bu belediyeyi bir kere istiyorum sizden. Verdiniz verdiniz, vermediniz canınız sağ olsun"dedi.

-"ÜRETEREK KALKINACAĞIZ"

Alkan, Besni ürünlerinin dillere destan olduğunu vurgulayarak, şöyle devam etti:
"Besni biberimiz var. Dillere destan değil mi ? Niye sanayisi yok. Üreterek kalkınacağız. Evde analarımız, bacılarımız biber dolamışını, patlıcan dolmasını yapsınlar, kurutsunlar, salçaları yapsınlar getirsinler. Ama belli kriterler dahilinde. Hem Türkiye’ye, Hem de Dünya’ya pazarlamak benim görevim. Hem trafikten, hem de yolların darlığından insanlarımızın bir takım sıkıntıları var. Besni’ye bir kent meydanı yakışmaz mı ? Alt iki kat otopark, üçüncü katı da hanımlar çarşısı. Getirsinler yaptıklarını pazarlasınlar. Sattıklarını sattılar, satamadıklarını biz aldık mı aldık.  Nemrut’a günde elli tane otobüs gidiyor. 5 tanesini Besni’ye çevirsek 250 tane turist gelir. 250 tane turiste kaldıracak ve indirecek yerimiz var mı? Yok. Besni’ye tekel depolarının orayı Besni halkının kullanımına kazandırmak için gerekli olan çalışmaları yaptıktan sonra güzel bir park, güzel yüzme havuzları, saunası olan ve orada en az otuz odalı beş yıldızlı bir otel Besni’ye yakışır mı, yakışmaz mı?"

-"BU MEMLEKETİ HEP BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ"

Memleket için canla başla çalışacağını, hizmette bulunmanın insana gurur, onur ve şeref verdiğini ifade eden Alkan, "Sizden 31 Martta bu coşkulu olan desteğinizi sandığa yansıtmanızı istiyorum. Sandığa yansıttığınız zaman göreceksiniz Besni’de bir dönemin kapanıp, yeni bir dönemin açıldığını hep beraber hissedeceksiniz. Sağcısıyla, solcusuyla, sivil toplum örgütleriyle en uçtaki abilerimizle, en uçta sağdakiyle, en uçta soldakiyle de el ele gönül gönüle bu memleketi hep birlikte yöneteceğiz. Sorumluluğu hepsine dağıtarak örnek bir belediyecilik gösterip bütün Besni halkını kucaklayarak, bütün siyasi partilerimizle, bütün sivil toplum örgütleriyle Besnimizi güzel günlere, umutlu yarınlara taşıyacağız"dedi.

-"BU MEMLEKETİN 5 YILINI KASTETMEYE KİMSENİN HAKKI YOK"

Bu memleketin 5 yılına kimsenin kastetmeye hakkı olmadığını belirten Alkan, "Bu memleketi kimsenin üzmeye hakkı var mı ? 5 yıl sonra ben yapamadım, 5 yıl sonra yapacağım siz bir şans verin diye kimsenin demeye hakkı var mı ? O zaman gün bugün, 31 Martta sandıkları patlatmaya varmısınız ?Besni üzümü, bademimiz de var. Besni bademi dünyaya ihraç olsa kötümü olur. Biz kültürümüzle gelişeceğiz. Aşşağı şehir kültür mirası orada duruyor. Niye sahip çıkmadınız ? Niye gündeme getirmediniz ? Herkes sizden iş, aş bekliyor. Hizmet için hangi projeleri ortaya koydunuz ? Sorduğunuz zaman söylüyorlar, hastane, TOKİ. Hastane yapılmayan il mi var. İlçemi var ? millet burada hastalıktan mı ölecekti."

-"BİZİM BESNİMİZİN İNSANI SAFTIR VE TEMİZDİR"

TOKİ de ikamet edenlerin 8 senedir sıkıntı çektiklerini ileri süren Alkan, şunları kaydetti:

"Yapılmayan camiden, yapılmayan okulun aidatını ödüyorlar. Şimdi mi aklınıza geldi ? Şimdi mi çözeceksiniz? Bizim Besnimizin insanı saftır ve temizdir. Kalp yüreği temizdir. Ne yaptınız TOKİ dediniz yine 4. TOKİ. Adamlara karanlıkta imza attırdınız. Nerede bu adamların kombileri ? Kışın günü olmuş ve işleri yarım kalmış. Evlere gidiyoruz soğuktan oturamıyorlar. Hepsi gariban insanlar zaten. Niye sahip çıkmıyorsunuz ? Ne yapıyorsanız yapın taktırın. Siz yapmışsanız hadi başarında görelim. Şurada seçime 24 gün kaldı ve size 24 gün müsaade. Oradaki 472 tane konut sahibinin müteahhitten teminat mektubunu paraya mı çeviriyorsunuz. Yakasından mı tutuyorsunuz. Devlet olarak kimi devreye sokuyorsanız sokun bu adamların kombilerini tamamlayın."
 
-"HİÇ BİRİMİZİ AYRIŞTIRMADIK"

Seçim sürecinde siyasilerin birbirlerine bir takım sözler söylediğini ancak birbirleriyle kardeş olduklarını vurgulayan Alkan ‘’Seçimden sonra hep birbirimizin yüzüne bakacağız. Kivreyiz, akrabayız, dayıyız, yeğeniz. Yine birbirimizle acı ve tatlı günümüz olacak. Hiç birimizi ayrıştırmadık ve bu günden sonra da ayrıştırmayacağız. Kol kola ve gönül gönüle olacağız’’ dedi.
 
-"ALTININ KIYMETİNİ SARRAF ANLAR"

Saadet Partisinde seçime girdiklerini ve siyasete buradan devam edeceklerini anlatan Alkan, ‘’Sizde dertlisiniz bende dertliyim ama çözülmeyecek hiçbir problem yok. Hiçbir sorun yoktur. Altının kıymetini sarraf anlar. Biz Saadet Partisinden girdik ve Saadet partisinden de siyasetimize devam edeceğiz. Burada televizyon kanalları da var ve canlı yayın yapıyorlar. Tabi ki kendilerine bizi büyük rakip gören siyasi aktörler diyor ki. Biz anladık siz kazanacaksınız da ama gelirseniz biz sizi almayacağız. Hadi oradan gelen kim ? Kim geliyor kim ? Burada Besni halkının iradesi varken. Besni halkının teveccühü varken. Besni halkının oyları varken, kim ona ipotek koyabilir. Reşit Alkan kim ? Besni ne derse o olur’’ diye konuştu. 

-"GÖÇ VEREN DEĞİL, GÖÇ ALAN BİR İLÇE OLACAĞIZ"

Alkan, Besni’den göç verilmesine karşı olduğunu belirterek, "Besnimiz küçük bir yer. Bir Besni sevdalısı olarak benim hayalim göç veren değil, göç alan bir ilçe olsun. İhtisas organize, çağrı merkezleri, bacasız farikalarımızla birlikte Besni’ye yeteri kadar en az hedefimiz 5 bin gencimizi işe alıp çalıştırmak mı ? evet. 3 bin tane de öğrenci geldi mi 7-8 bin. Talep gelirse arz olur. Yeni istihdamlar oluşacak. Bunları böyle aşarsınız. Yalandan yere bin veya 2 bin kişiye olmayan yerlerde iş vererek, yalanla iftirayla insanları bir yerlere sokamazsınız" dedi. 

-"ÜRETEREK KALKINACAĞIZ"

İlçeyi üreterek kalkındıracaklarını vurgulayan Alkan, "Varsa alternatifiniz koysaydınız. Niye yapmadınız ? İsrail’mi baştaydı ? Bakanlar buraya sırtını dönüyordu. Niye yapmadınız kardeşim ? Niye yapmadınız da ben burada yapacağım diye haykırıyorum. 
Engelliler için bir tatil köyü neden olmasın. Onu da Besni’ye koyalım. Şanlıurfa’dan, Kahramanmaraş’tan, Adıyaman’dan, Gaziantep’ten gelsinler ve buda bir ilk olsun Besni’ye. Engelli kardeşlerimizin başımızın üstünde yeri var. Biz de engelli olmaya aday insanlarız. Ama hiç merak etmeyin hak ettiğiniz yeri siz de bizim yönetimiz de yerinizi alacaksınız. Üzümümüzle, bademimizle, fıstığımızla üreterek bu memleket kalkınacak sizde alkış tutacaksınız ve peh maşallah diyeceksiniz" diye konuştu. 

-"BİR DÖNEM YAPALIM, ADAM GİBİ YAPALIM"

Alkan, ikinci dönem  düşüncelerini olmadığını belirterek, "Bir dönem yapalım, adam gibi yapalım ve Besni için dayak yiyelim. Bir takım yerlerde iş sözü veriliyor hem de yoğun bir şekilde. Benim size söyleyeceğim şu. Birilerini çıkarıp, bir diğerini işe alacak olanlar sakın ha sakın buna inanmayın. Buranın kapasitesi belli, bütçesi belli. Arkadaşlar iş alanı açsaydınız da bu insanları oralara alacağız diye söz verseydiniz. 33 bin nüfusumuz var. 1954-1960’lı yıllarda 55-60 bin. Nereye gitti bu insanlar ? Hep dağıldılar ve rızklarının peşinde gittiler. Besni’yi hemşerilerime yürek dolu selam ve saygılarımı gönderiyorum. Onlarında kalbi Besni için atıyor. Stabilizeden çıkacak bu Besni. 45 seneden beri yazı köylerine aynı yoldan gidip geliyorum. Hazineden paraların dolup taştığı dönemlerde niye benim yazı köylerime bir proje üretmediniz ? Köylerden gelen abilerimiz var. Niye buralar yapılmadı ? Niye duble yol yapmadınız ? Niye unuttunuz.? "İfadelerini kullandı.

-"SANDIĞA GÖMECEĞİZ"

Mevcut hükümetin kendileriyle aynı dili konuşmadıklarını ileri süren Alkan,şunları kaydetti:
"Bundan sonra Besni olacak. Adıyaman siyasetine yön veren Besni 31 Marttan sonra, 1 Nisan itibariyle Adıyaman siyasetine de yön verecek. Ben size burada bunun sözünü veriyorum. Besni siyasi parlamentoda Besni olarak temsil edilmiyor. Besni’li vekillerimiz var ama bizzat Besni’de olanlar maalesef yok. Peki burada iki dönem vekillik yapan olmadı mı ? Bu yollar niye yapılmadı ? Burunçayır-Besni arası niye ıstırap çekiyor ? Niye büyük yatırımcıları getirmediniz ? Niye kapıları çalmadınız ? Niye el öpmediniz ? Memleketiniz için niye dayak yemediniz ? Getirseydiniz de Reşit Alkan burada çare var demeseydi. Ancak genel merkezde muteberi olanlar maalesef Besni için büyük projeler getirmekte muteberi olamadılar. İlçe başkanı zihniyetinden çıkamadılar. O zaman biz bu zihniyeti 31 Martta ne yapacağız ? Sandığa gömeceğiz."

-"MEMLEKETİN AKLIYLA OYNAMAYIN"

Alkan, projelerin hepsini tek tek anlatmak istediklerini belirterek, "Tekel depolarını, aşağı Besni’ye ve mevcut olan yerleşim yerlerimize hepsini aynı anda, aynı şekilde geliştirip güzelleştirmek üzere bir kentsel dönüşüm yapıp trafiği kökten sökmek Besni’ye yakışmaz mı ? Her yerde anlatıyorlar. 800 bin evi yeniden imar edeceğiz diye. Buyursunlar pilot bölge, 4 tane de iktidar partisinin vekili var, getirsinler buradan başlasınlar. Bizde alınlarından öpelim. Tutan mı var 17 senedir yapılmamış. Yapacaklarınızı anlatın 17 sene sonra yapacağım diye benim memleketimin aklıyla oynamayın" dedi.

-"BU MEMLEKETE HİZMET YA GELECEK YA GELECEK"
Yöresel lezzetlerinin Türkiye ve Dünya’ya mutlaka pazarlanması noktasında Besni halkına büyük iş düşütçüğünü belirten Alkan, konuşmasını şöyle sürdürdü:
"Yöresel lezzetlerimizin Türkiye ve Dünya’ya mutlaka pazarlanması noktasında hanımlarımıza büyük iş düşüyor. Hepsini yapacağız ve hayata geçireceğiz. İnternet çağında yaşıyoruz ve bir kargo uçağıyla iki günde Amerika’ya gider. Biz üreterek kalkınacağız. El ele vereceğiz. Gönül gönüle vereceğiz. Ben bu yola çıkarken bana desteklerini en başta esirgemeyen arkadaşlarımız oldu. Tabi bizimle birlikte yürüyen yol arkadaşlarımız da var. Hepinize huzurlarınızda tek tek teşekkür ederim. İşini gücünü bırakıp bugün Çerkezköy’de olması gerekirken bizim için sizin Besni’li hemşerilerinizin içinde bu havayı teneffüs etmek üzere aramızda bulunan akrabam sayın Ali Erdemoğlu’na bir kez daha buradan sonsuz teşekkürlerimi arz ediyorum. Besni sporu eski günlerine getireceğiz ve inşallah 2 yıl içerisinde 3. Lige yükselteceğiz. Beni dinlediğiniz için büyüklerin ellerinden, küçüklerin gözlerinden öperim, analarım, ablalarım hakkınızı helal edin. Allah sizden bin kere razı olsun. Unutmayın devlet başkanı seçmiyoruz. Besni Belediye Başkanını seçiyoruz. Mahalli idareler seçiminde hiçbir beka sorunu yoktur. Memleketimizin Besnimizin beka sorunu var. 31 Martta Besni’nin beka sorununu ortadan kaldırmak için sandıkları patlatıp, 1 Nisan itibariyle de Besni Belediye Başkanlığını devraldığımız zaman ondan sonra Allah’ın izniyle Besni vitesi yükseltecek değişime ve dönüşüme başlayacak. Ben bu memlekete kurban olurum. Ben bu memleket için ölürüm. Bu memleket için ayak öperim. Bu memlekete hizmet için her şeyi yaparım. Bu memlekete hizmet ya gelecek ya gelecek"

ALİ ERDEMOĞLU: "BESNİ İÇİN YENİ PROJELERİMİZ VAR"
Merinos A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ali Erdemoğlu yaptığı konuşmasında ise şunları söyledi:"Çok kıymetli Besni’li hemşerilerim. Hepinize sevgi ve saygılar sunuyorum. Hepiniz sağ olun, var olun, Allah’a emanet olun. Besnimiz için gereken neyse şu ana kadar yaptıklarımız, bundan sonra da devam edecektir. İnşallah yeni yatırımlarımız olacak. Yalnız benim Besnili hemşerilerimden bir ricam var. Fakülteye sahip çıkmanızı istiyorum. Çocuklarınızı burada fakülteye gönderdiğiniz takdirde bizde çok şükür iş de var, aş da var. Ben her yıl başarılı olanlarını Erdemoğlu Holding bünyesinde istihdam edeceğim. Şuan inşaatı devam eden Fen Lisesini 2020’nin sonunda da eğitim ve öğretime açılacaktır. Bunun müjdesini veriyorum. Oyratlı köyüne 1 ay sonra Sağlık Ocağı yaptıracağım. En kısa sürede de onu bitireceğiz inşallah. Besni için yeni projelerimiz var ve zamanı gelince açıklayacağım. Sağlık olsun, eğitim olsun ve sanayi sektörü olarak söylüyorum. Amacımız Besni. Başka bir şey ve mantıkta yoktur. Besnilileri seviyoruz. Gerçek Besni burada, hepsine saygılar sunuyorum. Sağ olun, var olun. Allah’a emanet olun" dedi.
Yapılan konuşmaların ardımdan Saadet Partisi Besni seçim bürosunun açılışı yapıldı.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Besni'nin Kanayan Yarası Trafik Sorunu Çözüm Bekliyor
Besni'nin Kanayan Yarası Trafik Sorunu Çözüm Bekliyor
Besni Belediye Başkanı Öztürk:″Fakültemize Sahip Çıkalım″
Besni Belediye Başkanı Öztürk:″Fakültemize Sahip Çıkalım″