Eğitim Bir Sen Üyelerine Özel Bireysel Gelişim Kursları Düzenliyor

Eğitim Bir Sen Adıyaman Şubesi üyelerine özel Bireysel Gelişim Kursları’nı başlattı. Kodlama, Yüzme, Zeka Oyunları ve İngilizce olmak üzere dört dalda başlatılan kurslara talep gün geçtikçe artıyor.

Eğitim Bir Sen Üyelerine Özel Bireysel Gelişim Kursları Düzenliyor
Eğitim Bir Sen Üyelerine Özel Bireysel Gelişim Kursları Düzenliyor
Bu içerik 106 kez okundu.

Bireysel Gelişim Kursları hakkında açıklamalarda bulunan Eğitim Bir Sen ve Memur Sen Adıyaman Şube Başkanı Ali Deniz, “ Eğitim Bir Sen olarak üyelerimizin sosyal, özlük ve ekonomik haklarının mücadelesini vermenin yanı sıra akademik ve bireysel gelişim imkanları sunmanın heyecanını ve iştiyakını yaşıyor, hizmet sendikacılığı alanında örnek faaliyetler yürütüyoruz” dedi.
Ali Deniz bireysel gelişim kurslarının Adıyaman Halk Eğitim Merkezi ile işbirliği yapılarak kodlama, yüzme, zeka oyunları ve İngilizce olmak üzere şimdilik dört dalda açıldığını belirterek ihtiyaç ve talep halinde farklı alanlardan da kurslar açılabileceğini, mevcut kursların ise bitiminde talepler doğrultusunda sürdürülebileceğini söyledi. 
Bireysel Gelişim Kurslarına talebin oldukça yüksek olduğunu dile getiren Deniz, “ her alanda kursiyer sayımız 20’yi aşmış durumdadır. Alanında uzman kişiler tarafından verilen kurslar üyelerimizin taleplerini karşılayacak şekilde programlandı “ şeklinde konuştu.
Ali Deniz sözlerini şöyle sürdürdü:
“ Kodlama ve yazılım eğitimi çağı yakalamanın bir gereği olarak planladığımız bir eğitim faaliyetidir. Böylelikle sınıf içinde teknoloji ile eğitim öğretim sürecinden önce tanışmış çocuklarımızın teknolojiyi doğru ve sağlıklı kullanmalarını sağlayacak ve kendi oyununu, programını yazacak beceriye sahip eğitimci ve öğrenci yetiştirme sürecini başlatıyoruz.” 
“Yüzme kurslarını ise bayan ve erkek üyelerimize ayrı olacak şekilde planladık. Yüzme kurslarımız için Adıyaman Belediyesi’nden destek aldık. Bayan üyelerimize özel plates ve step kursları için Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile görüşmelerimiz tamamlandı ve talepleri aldıktan sonra kurslarımızı bir program dahilinde başlatacağız.”
“Kodlama kursunun Halk Eğitim Merkezi binasında, yüzme kursunun Adıyaman Belediyesi Kapalı Yüzme Havuzunda, İngilizce ve Zeka Oyunları kursunun ise sendika binasında gerçekleştirildiğini söyleyen Deniz, “desteklerinden dolayı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve Adıyaman Belediyesi’ne teşekkür ediyorum” dedi.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Besni'nin Kanayan Yarası Trafik Sorunu Çözüm Bekliyor
Besni'nin Kanayan Yarası Trafik Sorunu Çözüm Bekliyor
Besni Belediye Başkanı Öztürk:″Fakültemize Sahip Çıkalım″
Besni Belediye Başkanı Öztürk:″Fakültemize Sahip Çıkalım″